Etap II: Bieszczady

By 8 lutego 2014 z życia agencji

Pożegnanie ze stolicą.

Od dziś kreatywna agencja reklamowa | microdesign, ma swoją siedzibę w Ustrzykach Dolnych. Przeprowadzka z Rzeszowa niosła za sobą wiele komplikacji, którym musieliśmy sprostać, ale dała również nowe możliwości. Zmieniliśmy nieco charakter pracy naszej agencji, teraz to my stawiamy kolejny krok w stronę naszych Klientów i spotykamy się najczęściej w ich siedzibach lub w miejscach neutralnych, gdzie możemy napić się pysznego i dużego Latte. Zdajemy sobie sprawę, że brak otwartego dla Klientów biura może się wydawać utrudnieniem, ale takie rozwiązanie daje nam możliwość lepszej organizacji pracy. Ulokowanie studia graficznego w stolicy… tym razem Bieszczadów, pozytywnie przekłada się na efekt końcowy naszych projektów. Wyciszenie, którego nie sposób było posiąść w Rzeszowie sprawia, że praca nad kolejnymi projektami przynosi nam więcej przyjemności, a naszym Klientom jeszcze więcej zadowolenia.

Obierz cel i nie zbaczaj z drogi.

W Bieszczadach zajmujemy się przede wszystkim kreacją wizerunku. Oczywiście w dalszym ciągu projektujemy wszelkie materiały reklamowe (wizytówki, broszury, foldery, banery, billboardy itp.), wynajmujemy powierzchnie pod reklamę, oklejamy samochody, natomiast najbardziej skupiamy naszą uwagę na wizerunku (logo, identyfikacja wizualna, branding) oraz kompleksowym zapewnieniu naszym Klientom opieki agencyjnej. Dzięki takiemu trybowi pracy, nasi strategiczni Klienci otrzymują przydzielonego „account managera”, który staje się Ich reklamowym agentem. Do takiego systemu skłonili nas właśnie nasi Klienci, którzy pytali o możliwość objęcia Ich firm taką opieką, w związku z czym wypracowaliśmy wspólnie model, który odpowiada obydwu stronom.

Internet.

Zostaliśmy autoryzowanym resellerem sklepu internetowego Shoper. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że nasi Klienci, będą mogli dzięki nam otworzyć swój alternatywny sklep w Internecie w niższych cenach niż oferuje producent systemu, a oprócz tego zyskać szereg usług dodatkowych świadczonych przez naszą agencję.

autoryzowany-reseller-shoper-421x80

Podjęliśmy stałą współpracę z programistami i webdeveloperami, by zapewnić jeszcze większą sprawność projektowania i wdrażania nowych aplikacji internetowych.

Wyspecjalizowaliśmy się również w kampaniach reklamowych w mediach społecznościowych. Od teraz możecie powierzyć nam kontakt Waszej firmy ze społecznością w Internecie. Kompleksowo obsługujemy firmy, zarządzając ich profilami w takich portalach jak: facebook, Google+, twitter, foursquare.

Nie ograniczamy się oczywiście do samych mediów społecznościowych. Z naszą pomocą rozpoczniesz kampanię reklamową swojej firmy w Internecie  w Google AdWords, przeznaczając na każdy dzień reklamowy konkretną kwotę oraz precyzyjnie określając grono odbiorców tak, by wydawane przez Ciebie pieniądze nie trafiały do ludzi, którzy Twoich reklam sobie nie życzą.

Stały rozwój pozwala nam poszerzać ofertę, umacniać relacje z naszymi dotychczasowymi Klientami oraz budować kontakt z Nowymi Klientami. Jak zwykle, zapraszamy do współpracy, zapraszamy w Bieszczady!

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2015 | microdesign